Terjemahan "tenaga atom" ke dalam Arab

ذرِّي, نووِي ialah terjemahan teratas "tenaga atom" ke dalam Arab.

tenaga atom
+ Tambah

Bahasa Melayu - Arab kamus

  • ذرِّي

    adjective
  • نووِي

    adjective
  • Tunjukkan terjemahan yang dihasilkan secara algoritma

Terjemahan automatik " tenaga atom " ke dalam Arab

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Frasa serupa dengan "tenaga atom" dengan terjemahan ke dalam Arab

Tambah

Terjemahan "tenaga atom" ke dalam Arab dalam konteks, memori terjemahan