Terjemahan "Microsoft Windows" ke dalam Bahasa Melayu

Microsoft Windows ialah terjemahan "Microsoft Windows" kepada Bahasa Melayu.

Microsoft Windows
+ Tambah

Poland - Bahasa Melayu kamus

  • Microsoft Windows

    Zaznaczenie tej opcji powoduje, że okno zostaje zamknięte, jeśli klikniesz podwójnie na przycisku menu, podobnie jak w Microsoft Windows

    Semak opsyen ini jika anda ingin tetingkap ditutup apabila anda klik dua kali butang menu, sama seperti Microsoft Windows

  • Tunjukkan terjemahan yang dihasilkan secara algoritma

Terjemahan automatik " Microsoft Windows " ke dalam Bahasa Melayu

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Frasa serupa dengan "Microsoft Windows" dengan terjemahan ke dalam Bahasa Melayu

Tambah

Terjemahan "Microsoft Windows" ke dalam Bahasa Melayu dalam konteks, memori terjemahan